Hirdetések

Évközi vi. vasárnap

2023. február 12.

1.) Házasság hete

Szeretettel ajánljuk egyházközségünk házaspárjai figyelmébe a jövő héten zajló „Házasság hete” programsorozat városunkban is gazdag programjait. A részletekkel kapcsolatban érdemes felkeresni a www.hazassaghete.hu honlapot. A veszprémi programok részletes rendje megtalálható egyházközségünk honlapján, valamint facebook oldalán egyaránt.

2.) Tavaszi plébániai zarándoklat

Plébániánk május 1-jére egynapos tavaszi zarándoklatot szervez az ausztriai Mariazell és Maria Schutz kegyhelyekre. Jelentkezni még korlátozott számban a sekrestyében, valamint plébániánk elérhetőségein lehet. A részletes program és a költségek az újságos asztalról elvihető szórólapokon megtalálható.

3.) Katekumenátus

Legkésőbb a jövő vasárnapig várjuk azon felnőttek jelentkezését személyesen, telefonon vagy emailben, akik szeretnének megkeresztelkedni vagy felkészülni az első szentáldozásra és bérmálásra.

Isten áldásával kísért hetet kívánunk:

Dr. Takáts István plébános, dr. Kulcsár Dávid káplán