A FŐSZÉKESEGYHÁZI KRIPTA RENDKÍVÜLI LÁTOGATÁSI IDEJE

Tisztelt Hozzátartozók, gyászoló Testvéreink! A veszprémi Szent Mihály-főszékesegyház altemplomában nyugvó szeretteik sírjának felkeresését mostantól az ott zajló munkálatokra tekintettel az alábbiak szerint tudjuk biztonságosan lehetővé tenni: Minden hónap első szombati napján, délután 13-16 óra között a kripta szabadon látogatható az alábbiak szerint: – Előzetes bejelentkezés és regisztráció nem szükséges – Az altemplom megközelítése a főszékesegyház keleti oldalán nyíló hátsó bejáraton keresztül történik. (Benedek-hegy felőli ostromlépcsőn felérve, a főszékesegyház és a várfal közti kiskapun lehet bemenni.) – A helyszín építési terület, ezért kizárólag biztonságos, zárt cipőben szabad lemenni. – A látogatók biztonságára a megadott időintervallumban biztonsági őr ügyel. – A látogatás során a biztonsági őr utasításait kötelezően be kell tartani. – A kivitelező minden ésszerű óvintézkedést illetve előkészületet megtesz arra, hogy a látogatás kulturált és biztonságos módon megtörténjen, de minden látogató saját felelősségére tartózkodik a területen, ezért a saját testi épségéért mindenki saját maga felelős.

Veszprém, 2023.08.28.

Megértésüket és együttműködésüket hálásan köszönjük.

Szent Mihály Főszékesegyházi Plébánia