KÖZÖSSÉGI NAGYTAKARÍTÁS ÉS KERTRENDEZÉS – BESZÁMOLÓ

Akik ezen a hétvégén beléptek a templomkertbe, azok rögtön hatalmas változásokkal szembesülhettek. Ez főként annak köszönhető, hogy szép számmal, mintegy 15-en meghallották közösségünkből a hívó szót és október 22-én, szombaton délelőtt 9 órától káplán úr vezetésével elvégezték a templombelső nagytakarítását, valamint a templomkert rendezését. Utóbbiban nagyon látványos változások történtek. A résztvevők megnyírták a sövényeket, összegereblyézték a faleveleket, összeszedték a rengeteg bedobált szemetet, valamint a mentőbejáró felőli kerítés mellett kivágták a gombás fertőzés miatt megbetegedett tujasort. Tervezzük, hogy a közeljövőben ezek helyett majd ellenállóbb, a változó klímához jobban alkalmazkodó növényeket ültetünk. Hálásan köszönjük mindazok szolgálatát, akik eljöttek. Jó volt együtt munkálkodni szeretett templomunkért, valamint a szolgálat közben jobban megismerni egymást. 😊🌳