Hirdetések évközi 32. vasárnap

2022. november 6.

1.) Változás a miserendben

A jövő héttől a többi hétköznaphoz hasonlóan szerdánként is este 17 órától kezdődnek a szentmisék a Feltámadt Üdvözítő-templomban.

2.) 2023-as katolikus naptárak, kalendáriumok kaphatók

2023-as katolikus falinaptárak és kalendáriumok a szentmisék előtt és után a sekrestyében vásárolhatók.

3.) Márton-napi játszóház

A Padányi Katolikus Iskola pedagógusai Márton-napi játszóházba várják az iskolába készülő ovisokat és szüleiket november 10-én, csütörtökön 17 órától. Bátran ajánljuk ezt a programot a rokoni vagy ismerősi körben beiskolázás előtt álló óvodás gyermekek szülei számára!

4.) Könyvbemutató

Könyvbemutatóra várja az érdeklődőket a Ferences Világi Rend veszprémi közössége november 12-én, szombaton 17 órára az Árpád-házi Szent Margit plébániaközösségi termébe.

A 120 éve született költő és műfordító, Szedő Dénes munkásságát mutatja be a kötet szerkesztője, Hidász Ferenc ferences atya. A részletek a hirdetőtáblán elhelyezett plakáton olvashatóak.